RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sprawa pijanej lekarki w prokuraturze

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szczecińska prokuratura zajęła się sprawą ordynator oddziału intensywnej terapii w szpitalu numer 2, która po pijanemu nadzorowała reanimację pacjenta. Mężczyzna zmarł. Lekarce grozi do 5 lat więzienia.

Okazało się, że pani doktor miała 1,36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Prokuratura ma teraz ustalić, czy na śmierć pacjenta mogło mieć wpływ, że lekarka kierująca zespołem reanimacyjnym była pijana.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: