RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śmiertelny wypadek na budowie w Hiszpanii

Publikacja: Poniedziałek, 7 listopada (17:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sześć osób zginęło w katastrofie budowlanej w Granadzie w Hiszpanii. Na robotników pracujących na placu budowy autostrady spadł 60-metrowy wiadukt. Początkowo doniesienia mówiły o kilkunastu zabitych.

Wśród ofiar jest pięciu Portugalczyków i Hiszpan. W chwili wypadku pod wiaduktem pracowało około 40 osób. Betonowa platforma spadła na nich z wysokości prawie stu metrów. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną tragedii. W szpitalach w Granadzie ochotnicy oddają krew.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: