RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Skup żołędzi we wrocławskim zoo

Publikacja: Sobota, 8 października (11:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławski ogród zoologiczny skupuje żołędzie. Chce w ten sposób zapewnić zimowe zapasy dla części ze swych podopiecznych, gustujących w tym przysmaku.

- Na sezon potrzeba około 10 ton żołędzi - mówi dyrektor zoo, Antoni Gucwiński. Ogród za każdy przyniesiony kilogram zwierzęcego przysmaku płaci 40 groszy. Żołądź do żołędzia...

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: