Skazany do toruńskiego aresztu trafił 27 lipca. Był to już jego kolejny pobyt za kratami, gdzie poprzednio przebywał w 2003 roku.
Samobójstwo w areszcie śledczym w Toruniu
52-letni mężczyzna powiesił się na sznurze z prześcieradła w tak zwanym kąciku sanitarnym. Służba Więzienna wykluczyła udział osób trzecich. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna targnął się na życie. Był skazany na trzy lata więzienia za fałszerstwo dokumentów.