Umowa z Terekiem Grozny ma obowiązywać od 24 lutego, a to oznacza, że Rybus będzie mógł zagrać w barwach Legii w najbliższych meczach Ligi Europejskiej. W czwartek warszawski klub rozegra pierwsze spotkanie 1/16 finału ze Sportingiem Lizbona.
Rybus trafił do Legii w 2007 roku z Pelikana Łowicz. W barwach stołecznego klubu rozegrał ponad sto ligowych spotkań i zdobył trzynaście bramek. Dwukrotnie wywalczył z Legią Puchar Polski. Rybus ma za sobą także występy w reprezentacji Polski. W osiemnastu spotkaniach strzelił jednego gola.
Rybus jest kolejnym piłkarzem, który zimą odchodzi z warszawskiego klubu. Wcześniej Legia sprzedała do Kaiserslautern Ariela Borysiuka.