RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przez zieloną granicę do Niemiec

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

4 Hindusów i Polaka zatrzymała niemiecka policja i polska straż graniczna w Lubuskiem – wszyscy przedostali się do Niemiec przez zieloną granicę. Przekazano ich już stronie polskiej.

Hindusów do granicy dowiózł Polak, obecnie poszukiwany przez policję. Po drugiej stronie granicy odebrał ich inny polski obywatel.

Zatrzymanemu Polakowi za pomoc w nielegalnym przekroczeniu granicy grozi do trzech lat więzienia. Hindusów najprawdopodobniej czeka wydalenie z naszego kraju i grzywny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: