RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przejście w Słubicach znowu czynne

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po prawie dobie przerwy możliwy jest już wjazd z Niemiec do Polski przez przejście graniczne Frankfurt nad Odrą-Słubice. Odprawy aut zostały wstrzymane wczoraj po południu po tym, jak na drodze dojazdowej do granicy doszło do awarii magistrali kanalizacyjnej.

Przed godz. 15 Niemcy zakończyli prace prowadzone na drodze i wznowili ruch samochodowy. Teraz odprawy graniczne odbywają się w obu kierunkach na bieżąco. Dodajmy, że w związku z awarią nie było problemów w ruchu pieszym.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: