Poznańska prokuratura zajęła się dopalaczami
Autor:
Redaktor Poboczem
Publikacja: Środa, 28 stycznia (16:42)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Poznańska prokuratura okręgowa prowadzi śledztwo w sprawie dopalaczy. Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przed producentów substancji złożył Urząd Kontroli Skarbowej w Poznaniu.
Sprawdzamy czy nie doszło do sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób - mówi rzeczniczka prokuratury Magdalena Mazur-Prus:
Śledczy przesłuchali już przedstawicieli Inspekcji Farmaceutycznej, Sanepidu oraz pracowników punktów sprzedających dopalacze. Ich skład zbadają biegli.