RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poznańska prokuratura zajęła się dopalaczami

Autor: Publikacja: Środa, 28 stycznia (16:42) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poznańska prokuratura okręgowa prowadzi śledztwo w sprawie dopalaczy. Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przed producentów substancji złożył Urząd Kontroli Skarbowej w Poznaniu.

Sprawdzamy czy nie doszło do sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób - mówi rzeczniczka prokuratury Magdalena Mazur-Prus:

Śledczy przesłuchali już przedstawicieli Inspekcji Farmaceutycznej, Sanepidu oraz pracowników punktów sprzedających dopalacze. Ich skład zbadają biegli.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: