RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polacy piją coraz więcej kawy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

550 kaw – tyle wypija rocznie przeciętny Polak. Mieszkańcy dużych polskich miast, coraz częściej jak Nowojorczycy, biegają po mieście z kubkiem kawy w ręku. Już wkrótce będą także mieli możliwość skosztowania legendarnej, amerykańskiej kawy.

Reporterka RMF FM Agnieszka Witkowicz zapytała mieszkańców Warszawy o to jaką kawę lubią pić najbardziej:

Jeszcze więcej rodzajów kawy mogą już skosztować warszawiacy. Swój pierwszy w Polsce lokal otworzyła amerykańska sieć Starbucks. Bary znane są przede wszystkim z charakterystycznych, papierowych kubków i długiej listy dodatków do kawy, które każdy klient może dowolnie mieszać. Wielu Amerykanów w ogóle nie zna innego smaku kawy, jak tylko ta ze Starbucksa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: KAWA

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: