RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podpalacz z Bielska-Białej złapany

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W ręce policji wpadł mężczyzna, który w czerwcu oblał benzyną i podpalił jeden z bloków w Bielsku-Białej. Sprawca przez cztery miesiące ukrywał się za granicą; ujęto go, gdy wrócił do kraju.

Straty, jakie wyrządził ogień, oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. Mężczyzna twierdzi, że podpalenie miało być zemstą na sąsiedzie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: