RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podkarpacie: Zaginął 18-latek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od dwóch dni trwają poszukiwania ucznia szkoły zawodowej w Dębicy. 18-letni Piotr w poniedziałek wieczorem wysłał sms-a do swojej koleżanki, informując, że popełni samobójstwo. Od tego czasu nikt go nie widział. Chłopak miał problemy w szkole.

Byliśmy już u kolegów, znajomych, wszędzie tam, gdzie spodziewaliśmy się zastać Piotra. Jedyny ślad, jaki znaleźliśmy to plecak- mówi komisarz Mariusz Skiba z podkarpackiej policji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: