RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Olsztyn: Nauczyciele w mundurkach

Publikacja: Poniedziałek, 14 maja (13:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nauczyciele z Gimnazjum nr 7 w Olsztynie z własnej woli chcą nosić jednolite uniformy. Uważają, że dzięki temu uczniowie lepiej zniosą wprowadzenie mundurków do szkół.

Sami uczniowie są tym pomysłem zachwyceni. Myślę, że to jest super pomysł, ponieważ jesteśmy wszyscy jedną rodziną – jak mówimy o naszej szkole. Jak coś mają dzieci, to dlaczego nie mieliby mieć nauczyciele? – pytają. W olsztyńskim gimnazjum był reporter RMF FM Daniel Wołodźko:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: