Sami uczniowie są tym pomysłem zachwyceni. Myślę, że to jest super pomysł, ponieważ jesteśmy wszyscy jedną rodziną – jak mówimy o naszej szkole. Jak coś mają dzieci, to dlaczego nie mieliby mieć nauczyciele? – pytają. W olsztyńskim gimnazjum był reporter RMF FM Daniel Wołodźko:
Olsztyn: Nauczyciele w mundurkach
Nauczyciele z Gimnazjum nr 7 w Olsztynie z własnej woli chcą nosić jednolite uniformy. Uważają, że dzięki temu uczniowie lepiej zniosą wprowadzenie mundurków do szkół.