Ofiara mrozu na Lubelszczyźnie
Publikacja: Poniedziałek, 26 grudnia (13:07)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
62-latek zamarzł tuż przed wejściem do własnego domu w miejscowości Tarczyn na Lubelszczyźnie. Wcześniej mężczyzna pił alkohol. Mieszkał samotnie, a jego ciało znalazła sąsiadka.
Na Lubelszczyźnie to już ósmy w tym sezonie przypadek śmierci z wychłodzenia; w ubiegłym - takich przypadków było 36.
Policja apeluje o zwracanie uwagi na ludzi leżących na poboczach dróg czy na ławkach, a także aby nie pozostawiać osób nietrzeźwych bez pomocy.