RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obrabować bank… przez telefon

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Telefoniczną reklamację złożył w obrabowanym przez siebie banku złodziej, który był niezadowolony z wysokości łupu. Do nietypowego, bo telefonicznego napadu doszło w Nowej Zelandii.

Rozczarowany łupem mężczyzna zadzwonił do banku i oświadczył, że już raz go okradł i teraz chce więcej pieniędzy. Jeden z menedżerów miał włożyć określoną kwotę do torby i wyjść na ulicę. Złodziej powiedział, że podjedzie samochodem, by odebrać „łup”.

Bank zawiadomił policję. W umówionym miejscu na rabusia czekał funkcjonariusz. Złodziej jednak ponownie zadzwonił i zmienił miejsce spotkania. Tam jednak również się nie pojawił. Policji mimo to udało się namierzyć aparat telefoniczny, z którego dzwonił. Telefonicznego złodzieja aresztowano.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: