RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obława na złodziei z Gdyni

Publikacja: Piątek, 4 listopada (12:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trwa policyjna obława na dwóch mężczyzn, którzy przed południem napadli na kantor w Gdyni Karwinach. Bandyci sterroryzowali kasjerkę przedmiotem przypominającym broń i skradli 60 tys. złotych. Przestępcy uciekli czarnym volkswagenem.

W tej chwili trwa przesłuchanie kasjerki oraz świadków napadu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w momencie, gdy pracownica kantoru zorientowała się, że to napad i uruchomiła alarm, sprawcy wybili szybę w okienku oddzielającym kasjerkę od petentów i zabrali pieniądze. Na szczęście, kobiecie nic się nie stało. Posłuchaj relacji reportera RMF Wojciecha Jankowskiego.

Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia lub osoby, które widziały podejrzany samochód.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: