RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nowy spot PiS-u bez oligarchów i "Mordo ty moja"

Publikacja: Poniedziałek, 1 października (16:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło dziś kolejny spot wyborczy. Jednak brak w nim postaci i zwrotów, do których przywykli już widzowie. Nie zobaczymy wystawnego życia oligarchów ani nie usłyszymy słynnych już zdań jak "Mordo ty moja".

Tagi: wybory

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: