Nowy spot PiS-u bez oligarchów i "Mordo ty moja"
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło dziś kolejny spot wyborczy. Jednak brak w nim postaci i zwrotów, do których przywykli już widzowie. Nie zobaczymy wystawnego życia oligarchów ani nie usłyszymy słynnych już zdań jak "Mordo ty moja".
Tagi:
wybory