RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nowa praca Ala Gore'a

Autor: Publikacja: Czwartek, 25 stycznia (05:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Al Gore, były wiceprezydent i rywal George'a W. Busha w walce o Biały Dom, od lutego podejmie pracę na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku - poinformowała w czwartek ta elitarna uczelnia.

Gore będzie prowadził wykłady dla studentów dziennikarstwa. Ich tematem będą sposoby prezentowania problematyki międzynarodowej w dobie informatyki. Były wiceprezydent ma doświadczenie dziennikarskie. W latach siedemdziesiątych pracował jako reporter w dzienniku "The Tennessean" w Nashville. Uważany jest też za znawcę nowych technologii informacyjnych, w tym Internetu. Według zastrzegającego sobie anonimowość profesora Columbia University, Gore będzie też wykładowcą w szkole dziennikarstwa w Tennessee.

05:45

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: