RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nauczyciel karał uczniów… obcinaniem włosów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lepiej nie chwalić się umiejętnościami fryzjerskimi w szkole. W Bangladeszu pracę stracił nauczyciel, który - nie mogąc poradzić sobie z niesfornymi uczniami - chwycił za nożyczki.

Upomnienia nie zadziałały, więc porywczy nauczyciel postanowił uspokoić i ukarać uczniów… ścinając im włosy. Kontrowersyjna metoda wychowawcza nie znalazła uznania w oczach dyrekcji. Nauczyciel został wezwany na dywanik i stracił posadę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: