RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastoletni zabójca z Pasłęka trafił do schroniska

Publikacja: Piątek, 13 marca (15:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na trzy miesiące trafił do schroniska dla nieletnich szesnastolatek z Pasłęka, który zabił swoją młodszą siostrę i ranił matkę. Zdecydował o tym sąd rodzinny w Elblągu. Chłopakowi, który będzie sądzony jak dorosły, grozi 25 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: