RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastolatek rozpylił gaz w szkole

Publikacja: Czwartek, 17 listopada (14:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

25 uczniów z Zespołu Szkół w Częstochowie trafiło do szpitala po tym, jak jeden z uczniów rozpylił w klasie gaz, prawdopodobnie do zapalniczek. Jak dowiedział się reporter RMF, 6 osób zwolniono już do domów, a 19 pozostało na obserwacji.

Dzieci – z zawrotami głowy i nudnościami – zostały przewiezione do szpitali w Częstochowie i w Blachowni. Lekarze nie stwierdzili u nich poważniejszych dolegliwości.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: