RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Narkotykowy gang rozbity w Krakowie

Publikacja: Środa, 9 listopada (11:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krakowska policja rozbiła narkotykowy gang. Szefem grupy był 23-letni mężczyzna oficjalnie zarejestrowany jako bezrobotny. Pracowali dla niego między innymi studenci i uczniowie szkół średnich.

Grupa handlowała amfetaminą, ecstasy, marihuaną i haszyszem. Narkotyki sprzedawano na większości krakowskich uczelni i wśród uczniów szkół średnich. W ciągu ostatnich trzech miesięcy środki odurzające kupiło od gangu prawdopodobnie kilka tysięcy młodych ludzi. Na razie zatrzymano dwie osoby, szefa grypy i studenta. Jeszcze dziś spodziewane są kolejne zatrzymania.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: