RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na razie bez aneksu do umowy koalicyjnej

Publikacja: Środa, 13 czerwca (12:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Aneks do umowy koalicyjnej nie zostanie podpisany ani w tym, ani w następnym tygodniu – ujawnia w rozmowie z RMF FM rzecznik rządu Jan Dziedziczak.

Według rzecznika rządu, premier koncentruje się obecnie tylko i wyłącznie na przyszłotygodniowym szczycie w Brukseli i walce o korzystny dla Polski system głosowania w Unii Europejskiej.

Rano w Kontrwywiadzie RMF FM rzecznik PiS Adam Bielan mówił, że jest szansa na podpisanie aneksu jeszcze w tym tygodniu. Według niego nie miałoby być w niej jednak ostatecznych deklaracji dotyczących blokowania list w wyborach parlamentarnych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: