RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mistrz boksu na studiach uzupełniających

Publikacja: Poniedziałek, 17 października (12:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tomasz Adamek, który w sobotę obronił tytuł mistrza świata w boksie w wadze półciężkie, za dwa lata bronić będzie pracy magisterskiej.

Rozpoczął właśnie studia uzupełniające na kierunku administracja Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W przyszłym tygodniu mistrz przyjeżdża do Lublina po indeks:

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: