RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Marek Dochnal może wyjść z aresztu

Publikacja: Wtorek, 23 października (17:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lobbysta Marek Dochnal może wyjść z aresztu. Musi jednak wpłacić kilkaset tysięcy złotych kaucji – taką decyzję podjął katowicki sąd. Jak dowiedział się RMF FM, prokuratura chciała kolejny raz przedłużyć mu areszt.

Sąd odrzucił jednak prokuratorski wniosek. Uzasadnił, że śledztwo jest zaawansowane, a Marek Dochnal siedzi w areszcie już kilka lat. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Marcina Buczka:

Marek Dochnal jest podejrzany o dawanie łapówek politykom i pranie brudnych pieniędzy. Lobbysta, który uczestniczył w największych prywatyzacjach i przetargach, od 2,5 roku siedzi w areszcie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: