RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Marcin Wasilewski wychodzi ze szpitala

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Marcin Wasilewski wyjdzie dzisiaj ze szpitala w Antwerpii – dowiedziała się belgijska korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon. Dwa tygodnie temu polski piłkarz został brutalnie sfaulowany przez Axela Witsela i doznał dwukrotnego złamania nogi. Zawodnik przeszedł trzy operacje; w przyszłym tygodniu ma rozpocząć zabiegi rehabilitacyjne.

Władze klubu piłkarskiego Anderlecht Bruksela rozważają proces sądowy przeciwko Witselowi. Oceniamy sytuację wraz z prawnikami, ale jeszcze nie podjęliśmy żadnej decyzji - poinformował prezes Roger Vanden Stock. Jak dodał, dalsza kariera polskiego obrońcy stoi pod znakiem zapytania i wszystko zależy od przebiegu rehabilitacji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: