Piszczek ma z powrotem dołączyć do drużyny narodowej w Katowicach, dokąd biało-czerwoni przeniosą się w niedzielę i tam będą przygotowywali się do wtorkowego spotkania towarzyskiego z Koreą Południową.
W piątek selekcjoner Adam Nawałka nie będzie mógł skorzystać również z Bartosza Bereszyńskiego, którego wykluczył uraz, i ze Sławomira Peszki, którego dopadła infekcja. Pod znakiem zapytania stoi także występ przeziębionego Macieja Rybusa - decyzja w jego sprawie ma zapaść w piątek rano.
Z Nigerią biało-czerwoni zagrają we Wrocławiu, zaś z Koreą Południową spotkają się cztery dni później w Chorzowie. Początek obydwu spotkań o 20:45.
(e)