RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódzki „bomber” aresztowany

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sąd aresztował 32-letniego Mariusza M. Mężczyzna jest podejrzany o wywołanie w czwartek fałszywego alarmu bombowego w szpitalu im. M. Kopernika w Łodzi. Dyrekcja placówki rozważała wtedy ewakuację ponad 400 pacjentów. Ostatecznie jednak z tego zrezygnowano.

Sprawca alarmu został schwytany przez policję w ciągu kilkunastu minut. Mężczyzna podczas rozmowy telefonicznej podał bowiem wszelkie dane na swój temat, włącznie z tym, gdzie się znajduje. Jak się okazało, 32-latek był pijany.

Mariusz M. przyznał się do stawianych mu zarzutów. Nie umiał jednak wytłumaczyć, dlaczego postanowił wywołać fałszywy alarm bombowy. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: