RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Pijany kierowca szkolnego autobusu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na terenie gminy Piątek w woj. łódzkim policja zatrzymała pijanego kierowcę szkolnego autobusu. Mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu we krwi. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Autobus kierowany przez 53-letniego mężczyznę jechał właśnie po dzieci, które miał rozwieść do szkół. Jednak zanim ruszył w trasę, do rutynowej kontroli zatrzymali go policjanci. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca miał 0,54 promila alkoholu we krwi.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: