RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Legnica: Lekarz pogotowia z promilami

Publikacja: Niedziela, 30 kwietnia (11:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany lekarz dyżurował w nocy w legnickim pogotowiu ratunkowym. Miał w wydychanym powietrzu blisko 2 promile alkoholu. O pijanym lekarzu powiadomiła policję dyspozytorka pogotowia.

Lekarz pełnił dyżury wyjazdowy, zaliczył nawet jedną wizytę. Potem w swoim gabinecie pił wódkę – policja znalazła dwie półlitrowe butelki. Mężczyznę zabrano do izby wytrzeźwień - pozostawał tam aż do popołudnia.

Ortopeda pracował w legnickim pogotowiu od 2 miesięcy. Dyrektor pogotowia stwierdził, że kontrakt z lekarzem zostaje zerwany. Okazało się także, że medyk miał podobne problemy w poprzednim miejscu pracy, w Głogowie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: