Burmistrz zapewnia, że wydał na alkohol tylko 500 złotych i był to jedynie okolicznościowy szampan dla gości urzędu. Kiedy na przykład wręczaliśmy medale prezydenta za wieloletnie pożycie małżeńskie w ramach toastu zostały kupione 2-3 szampany - podkreśla.
Opinia na ten temat wśród mieszkańców Rydzyny jest podzielona. Według jednych to burza w szklance wody, według drugich – skandal. W Rydzynie był reporter RMF FM Łukasz Wysocki.