RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kraków: Złapano organizatorkę włamań

Publikacja: Sobota, 15 lipca (13:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na hydraulika, na siostry PCK lub pracowników ZUS-u – takimi metodami okradała w całej Polsce grupa, której organizatorkę złapała krakowska policja. Najbardziej spektakularnym przestępstwem była kradzież biżuterii o wartości miliona złotych.

Przypuszczamy, że kradzieży było od kilkudziesięciu do kilkuset. Grupa działała na terenie Polski i – jak również przypuszczamy – poza granicami kraju - mówi komendant krakowskiej policji Leszek Górak.

Przestępcy obserwowali osoby, które były, np. dobrze ubrane. Bandyci prowadzi kilkudniowe rozpoznanie i gdy osoba wychodziła z mieszkania, dokonywali włamania.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: