RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Konstanty Radziwiłł żegna się z Senatem. Przegrał z Michałem Kamińskim

Publikacja: Poniedziałek, 14 października (11:45)

Poseł PSL-KP Michał Tomasz Kamiński startujący z listy Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego wygrywa z byłym ministrem zdrowia, senatorem PiS Konstantym Radziwiłłem w wyborach do Senatu.

Z danych przekazanych przez PKW, a pochodzących ze wszystkich obwodowych komisji wyborczych wynika, że Kamiński w wyborach do Senatu uzyskał w Okręgu Wyborczym nr 41 obejmującym powiaty grodziski, otwocki, piaseczyński i pruszkowski 169 210 (58, 47 proc.) głosów.

Natomiast kandydata Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Konstantego Radziwiłła poparło 120 165 (41,53 proc.) głosujących.

Źródło: PAP
Tagi: Senat

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: