RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec paraliżu Nowego Jorku

Publikacja: Czwartek, 22 grudnia (17:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Już wkrótce pogrążony w komunikacyjnym chaosie Nowy Jork odżyje. Szefowie związków zawodowych pracowników komunikacji miejskiej porozumieli się w władzami. Związkowcy mają wrócić do pracy.

Nowy Jork przez trzy dni był niemal całkowicie sparaliżowany. Wprowadzono nawet zakaz poruszania się po mieście samochodów, w których jedzie mniej niż 4 osoby. Miało to zapobiec korkowaniu się ulic.

Burmistrz amerykańskiej metropolii poinformował, że strajk kosztował dziennie ponad 400 milionów dolarów.

Źródło: RMF24-REUTERS

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: