RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec gehenny trójmiejskich kierowców

Publikacja: Piątek, 4 listopada (16:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trwający od kilku tygodni remont przejazdu przez dolny Sopot dobiegł końca. Odblokowano już Aleję Niepodległości, gdzie dotąd tworzyły się gigantyczne korki. Trójmiejscy kierowcy mogą więc odetchnąć z ulgą.

Zwykle samochody jadące z Gdańska do Gdyni stały w dwukilometrowym korku. Przejazd przez Sopot zajmował 30 – 40 minut. Teraz ruch jest płynny. Odetchnęli również mieszkańcy okolicznych osiedli, których drogi tratowali kierowcy szukający objazdu zakorkowanej arterii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: