RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Komendy policji dostały 15 milionów złotych

Autor: Publikacja: Sobota, 18 lipca (13:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci dostają część zaległych pieniędzy. Na konta komend wojewódzkich i szkół policyjnych wpłynęło ponad piętnaście milionów złotych. Chodzi o fundusze na dodatki do pensji funkcjonariuszy, m.in. na dojazdy do pracy czy wyjazdy wakacyjne.

Tego typu dodatków policjanci nie dostawali od wielu miesięcy. Warto jednak zaznaczyć, że przekazana kwota pozwoli na pokrycie zaledwie jednej trzeciej finansowych zaległości.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: