RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolumbia: Zaległe emerytury wypłacane ...w rumie

Publikacja: Poniedziałek, 3 października (20:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Emerytowanym pracownikom gorzelni-bankruta w Kolumbii zaległe emerytury zostaną wypłacone w... rumie. Na to rozwiązanie wpadli sami emeryci, którzy zamierzają alkohol później rozprowadzać.

Spółka Industria Licorera de Bolivar uważa, że powinno wystarczyć jej środków na rozliczenie się ze swoimi byłymi pracownikami, choć w sumie winna im jest równowartość około 4 milionów dolarów.

Na ulicach miasta Cartagena na północy Kolumbii już teraz można spotkać emerytów, którzy oferują 2 butelki rumu w cenie jednej.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: