RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejki TIR-ów przy autostradowych bramkach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Coraz dłużej czekać trzeba przy autostradowych bramkach, gdzie pobierane są opłaty. Wszystko przez nowe przepisy, które pozwalają na darmową jazdę ciężarówkom z ważnymi winietami. Problemem jest jednak ich kontrolowanie.

Kiedyś czas spędzony przy okienku ograniczał się do wręczenia odliczonej kwoty lub ewentualnie wydania reszty. Teraz trzeba sprawdzić, czy winiety są poprawnie wypełnione i aktualne. Dyskusjom i kolejkom niestety nie ma końca, a korki przy bramkach zjadają czas nadrobiony na płatnej drodze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: