RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kielce: Policjanci-łapówkarze w areszcie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

2 policjantów aresztował kielecki sąd pod zarzutem korupcji. Funkcjonariusze mieli przyjąć 250 zł łapówki od kierowcy z Rzeszowa w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Interwencja policjantów miała dotyczyć wykroczenia drogowego, jakie popełnił rzeszowianin.

Funkcjonariusze zostali zawieszeni. Sprawą zajmuje się Komenda Główna Policji. W przypadku potwierdzenia zarzutów, mężczyźni zostaną zwolnieni z pracy. Grozi im też kara do 10 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: