RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Katowice: Zatrucie po posiłku w restauracji

Publikacja: Poniedziałek, 21 listopada (20:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć osób z objawami zatrucia trafiło do katowickiego szpitala. Wszyscy jedli posiłek w jednej restauracji w niedawno otwartym katowickim centrum handlowym.

Nie wiadomo jeszcze, co stało się przyczyną dolegliwości. Powody zatrucia bada sanepid. Nie można wykluczyć, że szkodliwe jedzenie spożyło więcej osób.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: