RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Już 53 osoby zarażone żółtaczką

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do 53 wzrosła liczba osób zakażonych żółtaczką typu C w stacji dializ w Ostrowie Wielkopolskim.

O dwóch nowych przypadkach choroby poinformowała prokuratura okręgowa w Kaliszu. W śledztwie pojawił się też nowy, ważny wątek, jednak dla dobra śledztwa prokuratura nie chce go na razie ujawniać. Do tej pory sąd aresztował w tej sprawie byłą pielęgniarkę stacji i ordynatora.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: