RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jadą w słowackie Tatry, ale zachować się nie potrafią

Publikacja: Sobota, 22 sierpnia (17:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polscy turyści tłumnie odwiedzają nie tylko polskie Tatry, ale także słowackie. Niestety nie zostawiają tam po sobie zbyt dobrego wrażenia. Słowaccy ratownicy górscy towarzyszyli policjantom, którzy interweniowali w schronisku nad Łomnickim Stawem w Tatrach Wysokich. Musieli tam wspinać się w nocy z powodu pijanych polskich turystów.

Byli w schronisku i pili wódkę. Następnie wyszli na zewnątrz i wezwali policję. Nie bardzo wiadomo o co chodzi. Nie byli ranni. Wyszli tylko z chaty, a kiedy wrócili, polska turystka wezwała pomocy. To po prostu była bijatyka, ale nawet oni nie potrafią powiedzieć co się stało, bo byli kompletnie pijani - powiedział reporterowi RMF FM słowacki ratownik dyżurny Horskiej Zachrannej Służby:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: