RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Himalaje: Zginęło 18 alpinistów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

7 Francuzów i 11 Nepalczyków zaginionych od czwartku, wchodzących w skład 22-osobowej ekspedycji, poniosło śmierć podczas burzy śnieżnej w masywie Annapurny w Himalajach - podała agencja AFP powołując się na lokalną nepalską stację telewizyjną.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: