RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja jednej ze szczecińskich szkół

Publikacja: Środa, 21 września (13:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkukilogramowy ładunek z okresu II wojny światowej znaleziono na boisku jednej ze szczecińskich szkół. Ewakuowano ponad 700 osób - uczniów i nauczycieli.

Najstarsi poszli do swoich domów, a najmłodsze dzieci pod opieką nauczycieli trafiły do sąsiedniej szkoły.

Saperzy wywieźli już ładunek na poligon w Drawsku Pomorskim. Tam niewypał zostanie zdetonowany.

To nie pierwszy takie znalezisko w Zachodniopomorskiem. Kilka tygodni temu saperzy rozbroili półtonową bombę w Policach.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: