RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Emerytka–oszustka nie stanie przed sądem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwoje biegłych lekarzy sądowych stwierdziło, że emerytka, która wyłudziała ponad 660 tys. zł na kupno Huty Ostrowiec jest chora psychicznie i nie mogła rozpoznawać swoich czynów. Co za tym idzie - teraz nie może uczestniczyć w postępowaniu karnym.

Wiesława G., 70 - letnia emerytka, zapowiadała, że kupi Hutę Ostrowiec. Zamiast tego oszukiwała i dokonywała licznych wyłudzeń w całej Polsce.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: