RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwulatka pod wpływem amfetaminy

Autor: Publikacja: Środa, 7 grudnia (20:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Obecność amfetaminy stwierdzili lekarze z Leszna w Wielkopolsce w organizmie dwulatki. W tej chwili stan dziecka jest dobry. Dziewczynkę przywieziono do szpitala, bo "dziwnie się zachowywała".

Policja wszczęła postępowanie, które ma wyjaśnić, jak do tego doszło. Do czasu wyjaśnienia sprawy dziewczynka pozostanie w zakładzie opiekuńczym. Jej rodzice nie mieli do tej pory żadnych konfliktów z prawem, nie byli notowani przez policję.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: