Ogień pojawił się w starej, wysiedlonej kilka lat temu kamienicy – informuje nasza wrocławska reporterka. Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o godz. 4 nad ranem.
Niestety, na miejscu znaleźli zwłoki dwóch osób. Z pierwszych ustaleń strażaków wynika, że prawdopodobnie to sami bezdomni zaprószyli ogień.
Strażacy znaleźli na miejscu mnóstwo butelek po alkoholu, łatwopalnych szmat i gazet. Sprawę bada prokuratura. Tej zimy na Dolnym Śląsku zginęły trzy osoby.