RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bush: Ameryka znowu stanęła w obliczu kataklizmu

Publikacja: Sobota, 10 września (17:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

George W. Bush w dzisiejszym przemówieniu radiowym nawiązał do przypadającej jutro rocznicy 11 września i przypomniał, jak bardzo Amerykanie byli się w stanie zjednoczyć w obliczu tragedii.

Prezydent podkreślił, że także teraz kraj stoi w obliczu kataklizmu, tym razem – nie dzieła ludzkiej nienawiści, ale niszczycielskiej siły przyrody.

Bush zapewnił Amerykanów, że zniszczone rejony zostaną odbudowane. Wyraził także przekonanie, że USA uporają się obecnym kryzysem i wyjdzie z niego silniejsza.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: