RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bolesławiec: Próba przemytu marihuany

Publikacja: Piątek, 21 października (10:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Blisko trzy kilogramy marihuany wwiózł do Polski powracający z Niemiec 22-letni mieszkaniec Konina. W jego torbie znaleziono w sumie trzy paczki wypełnione używką. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

22-latek po przejechaniu granicy w Zgorzelcu wsiadł do taksówki, którą zatrzymali do kontroli policjanci w Bolesławcu. Na terenie powiatu bolesławieckiego trwała akcja "Bezpieczny powrót".

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: