Sprawę błyskawicznie rozpatrzył sąd grodzki w Świebodzinie. W sumie zatrzymano 14 najbardziej agresywnych chuliganów. Dziś sąd zajął się sprawą pięciu, którzy na mecz przyszli pod wpływem alkoholu. Pozostali będą odpowiadać przed sądem w normalnym trybie.
Do awantury doszło w trakcie i po meczu. Na szczęście nikt nie został ranny, nie było także strat materialnych.