RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Błyskawiczny wyrok za zakłócanie meczu

Publikacja: Niedziela, 20 listopada (17:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tysiąc złotych – taką karę ma zapłacić każdy z pięciu pseudokibiców Odry Opole, których zatrzymano za zakłócanie porządku podczas wczorajszego trzecioligowego meczu z Pogonią Świebodzin.

Sprawę błyskawicznie rozpatrzył sąd grodzki w Świebodzinie. W sumie zatrzymano 14 najbardziej agresywnych chuliganów. Dziś sąd zajął się sprawą pięciu, którzy na mecz przyszli pod wpływem alkoholu. Pozostali będą odpowiadać przed sądem w normalnym trybie.

Do awantury doszło w trakcie i po meczu. Na szczęście nikt nie został ranny, nie było także strat materialnych.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: