RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Biathlonistka na dopingu odesłana do domu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Olga Pylewa, negatywna bohaterka turyńskiej olimpiady, wróciła do Moskwy. Jednocześnie na biathlonistkę w Turynie czeka prokurator. Po przesłuchaniu miał on zdecydować o ewentualnym wszczęciu postępowania.

30-letnia Pylewa zdobyła srebrny medal w biegu na 15 kilometrów. Jednak MKOl poinformował o wykryciu u niej niedozwolonych środków dopingujących. Zdecydowano o wykluczeniu zawodniczki z igrzysk i odebraniu jej medalu.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: